Wróżka Cesaria

"Wszystko co się zdarza, ma swój sens" Paulo Coelho

Jakim kochankiem jest każdy znak zodiaku?

jakim jest kochankiem.png

 

Życie seksualne jest podstawowym filarem ludzkiej egzystencji, a odpowiednie dopasowanie erotyczne partnerów jest niebywale ważne na każdym etapie relacji partnerskiej. Jak łatwo można się domyśleć, brak dopasowania psychicznego i fizycznego może zniszczyć najlepiej rokujący związek i prowadzić do szeregu niekorzystnych skutków, jak brak współżycia seksualnego, oddalenie emocjonalne partnerów, zdrady i ostatecznie definitywny rozpad związku. Dlatego wychodzę do Ciebie z pomocą w postaci horoskopu seksualnego, który jest ogólną charakterystyką seksualnego temperamentu poszczególnych znaków zodiaku.

 

Pamiętaj jednak, że ten artykuł jest wyłącznie ogólnym i bardzo okrojonym spojrzeniem na seksualność poszczególnych znaków zodiaku. Artykuł ma być dla Ciebie wskazówką, a nie wyrocznią w doborze partnera do życia intymnego. Bardziej trafnym narzędziem będzie numerologiczny dobór partnerów, który możesz u mnie zamówić.

 

 

Jakim kochankiem jest Baran?

Dla ognistego i bardzo temperamentnego Barana seks jest bardzo ważny. Lubi szybki, impulsywny, czasem i gwałtowny, a nawet brutalny stosunek płciowy. Uparty Baran lubi mieć pod kontrolą nawet sprawy intymne i trudno mu dostosowywać się do partnerki, gdyż bardziej skoncentrowany jest na własnych przyjemnościach. Może przejawiać skłonności do wymuszania czynności, za którymi partnerka nie przepada. Zodiakalne Barany lubią dwa rodzaje partnerów w łóżku: równie temperamentnych kochanków, ale też i uległych i skłonnych do podporządkowania się partnerów. Baran uwielbia dominować nawet w łóżku, więc idealny dla niego kochanek to osoba lubiąca taki sam seks co on, ale skłonna ulec jego dominacji.

 

Idealne dopasowanie z: Bliźnięta, Lew, Strzelec.

 

 

Jakim kochankiem jest Byk?

Zodiakalny Byk nie jest wymagającym kochankiem. Kobieta potrzebuje w łóżku romantycznego i sentymentalnego uczucia, a mężczyźnie wystarczy zaspokojenie podstawowych potrzeb.  Ten znak lubi przewidywalne, pruderyjne zbliżenia, ale nasycone namiętnością, pożądliwością i wysokim poziomem rozkoszy. Samolubny Byk może częściej koncentrować się na własnych, niż partnera potrzebach. Często będzie przejawiał nieustępliwość i niechęć do eksperymentowania, co nie wszystkim partnerom się spodoba. Byk jest bardzo erotycznym znakiem, ale do seksu podchodzi szablonowo, często jednostronnie.

 

Idealne dopasowanie z: Skorpion, Strzelec, Ryby.

 

 

Jakim kochankiem są Bliźnięta?

Zodiakalne Bliźnięta lubią różnorodny, innowacyjny, wyszukany i rozrywkowy seks.

W łóżku chętnie przejawiają swoją twórczą naturę i skłonności do eksperymentowania. Chętnie wyszukują nowe zabawy, gadżety pobudzające rozkosz i wariacje seksualne. To bardzo żywiołowy, namiętny i entuzjastyczny znak, otwarty na odważne propozycje partnera. Bliźnięta są skłonne do kompromisów, ale nie zawsze okazują partnerowi uczucia. Bywają krnąbrne, ale raczej nie zazdrosne. Ich pomysłowość może niektóre znaki odpychać, zamiast przyciągać. Do seksu nie potrzebują miłości, ale uwielbiają, gdy partner jest wyluzowany i pozwala im zachować niezależność. 

 

Idealne dopasowanie z: Bliźnięta, lew, Waga.

 

 

Jakim kochankiem jest Rak?

Zodiakalny Rak do seksu podchodzi bardzo poważnie. Nie interesują go przygodne romanse, a namiętnej rozkoszy oddaje się z osobą, do której czuje głębsze uczucie. Rak nie lubi zbyt wyzwolonych i bezpruderyjnych kochanków, dlatego jego partner musi być spokojny, nieco konserwatywny i zachowawczy. Jako że Rak jest jednym z najbardziej zazdrosnych znaków, ceni oddanie i uczciwość. Sam jest bezgranicznie wierny i emocjonalny. W łóżku lubi długą grę wstępną, przewidywalność i bezpieczeństwo. Najczęściej bardziej dba o potrzeby i pełne zadowolenie partnera, a nie o własną rozkosz, gdyż jego największą potrzebą jest dawanie radości partnerowi.

 

Idealne dopasowanie z: Rak, Skorpion, Koziorożec.

 

 

Jakim kochankiem jest Lew?

Zodiakalny Lew jest absolutnym liderem nawet w sytuacjach intymnych. Aby dla niego seks był udany, musi czuć magnetyczne i namiętne przyciąganie z partnerem. Cielesne igraszki choć często nasycone są uczuciem, to jednak komplementy woli przyjmować, niż obdarzać nimi partnera. Ten znak uwielbia czuć się doceniony w sypialni, a jego partner musi pamiętać, aby wyraźnie podkreślać seksualne możliwości Lwa. Emocjonalny Lew nie zaakceptuje udawania i sztucznego wywoływania rozkoszy przez partnera, aby ten zaspokoił jego potrzeby, gdyż do seksu podchodzi bardzo cieleśnie i bezpośrednio. To bardzo ważna część jego życia, więc lubi jasne i uczciwe podejście do seksu.

 

Idealne dopasowanie z: Baran, Skorpion, Strzelec.

 

 

Jakim kochankiem jest Panna?

Dla zodiakalnej Panny na wszystko, szczególnie na seks, musi być dobry czas, właściwe okoliczności i odpowiedni nastrój. Dla Panny stosunek płciowy jest wieloetapowym procesem, często zaczynającym się od miłych rozmów. Ten znak uprawia miłość mało impulsywnie, ale za to kontrolująco i dominująco. Swojemu partnerowi w sypialni zapewnia emocjonalne bezpieczeństwo, przewidywalność i niezmienność. Lubi stale te same pozycje i jasne zasady erotycznych igraszek. Nie ma takiego uwielbienia do seksu, jak np. Skorpion, Baran, czy Lew, dlatego najlepiej będzie się czuła z mało wymagającym kochankiem.

 

Idealne dopasowanie z: Bliźnięta, Rak, Koziorożec.

 

 

Jakim kochankiem jest Waga?

Waga uwielbia zrównoważony, emocjonalny i przewidywalny seks. Romantyczność tego znaku sprawia, że Waga będzie poszukiwała zbliżeń seksualnych w wyjątkowych okolicznościach i w klimatycznych miejscach. Wyrozumiałość Wagi sprawi, że jej partner nie musi wykazywać się kreatywnością i pomysłowością w sposobach zaspokojenia jej erotycznych potrzeb. Jako że ten znak lubi swobodę i spokój, seks może być tylko, jeśli partnerów łączą pozytywne stosunki. Waga nie jest chętna na tzw. godzenie się w łóżku, gdyż będzie to dla niej ujmą. Ważne jest dla niej odpowiednio przygotowane podłoże do udanego stosunku, a wówczas igraszki łóżkowe będą długie, radosne i żywiołowe.

 

Idealne dopasowanie z: Byk, Lew, Wodnik.

 

 

Jakim kochankiem jest Skorpion?

Zodiakalny Skorpion w sypialni wykazuje się entuzjazmem, erotyzmem i wysokim poziomem namiętności. Lubi egoistyczny i dynamiczny stosunek seksualny, podczas którego głównie skoncentrowany jest na własnych potrzebach. Szybko dąży do uzyskania pełnej satysfakcji w igraszkach seksualnych, które pomysłowo urozmaica różnymi gadżetami, czy eksperymentalnymi pozycjami. Jest to jeden z tych znaków, który najsilniej prezentuje fascynację cielesnością i pragnieniem seksualności. Najczęściej przejmuje dominację i kontrolę nad tym, co dzieje się w łóżku, licząc na uległe dostosowanie się partnera do nadawanego przez siebie rytmu całej zabawie. Skorpion nie lubi dopasowywać się do partnera, więc dla niego bardzo ważne jest, aby mieć w sypialni kochanka elastycznego oraz skłonnego do poświęceń i ustępstw.

 

Idealne dopasowanie z: Rak, Lew, Skorpion.

 

 

Jakim kochankiem jest Strzelec?

Zodiakalny Strzelec charakteryzuje się w sypialni impulsywnymi pragnieniami, potrzebą dominacji i chęcią stałych urozmaiceń. Ten znak nie lubi przewidywalnych i mało zmiennych pozycji, a przeciwnie – stale musi być zaskakiwany przez partnera. W innym wypadku szybko znudzi się swoim kochankiem i nie będzie miał ochoty na zbliżenia. Dla niego seks jest przede wszystkim dobrą zabawą, a nie obowiązkiem małżeńskim. Ceniący sobie wolność Strzelec nawet w łóżku będzie stawiał na swoim i nie będzie godzić się na zachcianki partnera, jeśli sam nie ma na nie ochoty. Potrzebuje swobody, akceptacji i tolerancji ewentualnych swoich kompleksji. Zgodzi się na spontaniczność, ale kontrolując sytuację.

 

Idealne dopasowanie z: Baran, Waga, Wodnik.

 

 

Jakim kochankiem jest Koziorożec?

Mało impulsywny i ostrożny w doborze partnerów Koziorożec w seksie jest bardzo wymagający. Oprócz głębokiej namiętności i erotycznych doznań będzie potrzebował koneksji, szacunku, wsparcia i zaufania. Wydawałoby się, że ten twardo stąpający po ziemi znak podchodzi do seksu mało górnolotnie, ale nic bardziej mylnego – uwielbia kochać się w wygodnym miejscu, przy odpowiednim klimacie i miłej atmosferze. Bardzo ceni sobie bezpieczeństwo, więc zadba o nie nawet przed, jak i w trakcie seksu. Będzie zwracał uwagę na dobre porozumienie z partnerem, a mnogość pojawiających się przeszkód w figlarnych igraszkach szybko go zniechęci do kolejnych zbliżeń.

 

Idealne dopasowanie z: Rak, Panna, Skorpion.

 

 

Jakim kochankiem jest Wodnik?

Wodnik każdy stosunek seksualny traktuje jako nowe wyzwanie i możliwość zdobycia odkrywczego doświadczenia. Lubi seks pomysłowy, namiętny, pełen czułości i humoru oraz urozmaicony. Ten znak zgodzi się na seks niemal w każdym miejscu, a nawet z nowo poznanymi osobami. W sypialni uwielbia nieskrępowanie, otwartość i kreatywność. Wodnik będzie chciał każdemu partnera seksualnie zdominować, ale nie odbierając mu wolności i swobody. Wodnik podczas erotycznych zbliżeń jest bardzo hojny, starając się swojego partnera doprowadzić do namiętnego szaleństwa.

 

Idealne dopasowanie z: Bliźnięta, Lew, Waga.

 

 

Jakim kochankiem są Ryby?

Potencjał erotyczny Ryb jest nieco uśpiony, dlatego ten znak, aby w pełni cieszyć się seksem musi mieć partnera, który przejmie inicjatywę i będzie od początku do końca budował w Rybach pożądanie. Potrzebują partnera taktownego, romantycznego i delikatnego, zapewniającego im bezpieczeństwo, akceptację i szacunek. Emocjonalne Ryby łączą seks z miłością, dlatego uczucie jakim darzą partnera najczęściej jest głębokie i takiego też oczekują od swojego kochanka. Może nim być nawet zaborczy Skorpion, czy dominujący Baran, bo te cechy będą kojarzyły się Rybom z miłością, której tak bardzo w sypialni potrzebują. Sam seks w wydaniu Ryb jest powolny, nieoryginalny a czasem nawet zachowawczy.

 

Idealne dopasowanie z: Rak, Koziorożec, Ryby.

 

 

Joanna Czerny

 

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tego materiału w całości lub w części bez zgody autorki jest zabronione.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< wróć