Wróżka Cesaria

"Wszystko co się zdarza, ma swój sens" Paulo Coelho

Aktualności

Nowy rok osobisty 2023
26.09.2022, 13:57
W numerologii przyjęto za inicjatywą Gladys Lobos, że osobiste lata numerologiczne zmieniają się w dniu wrześniowego nowiu, a taki w roku 2022 przypada na dzień 25 września. Warto o tym wiedzieć, gdyż w całym dziewięcioletnim cyklu numerologicznym, każdy rok jest inny i każdy niesie pewne możliwości i szanse, ale także wyzwania i zagrożenia.
Czytaj więcej
Imprezy dla singli
02.09.2022, 14:09
W Polsce żyje ok. 7,5 miliona singli. Można założyć, że przynajmniej połowa z tej populacji chętnie przyjęłoby zaproszenie na imprezę, na której będzie mogła nawiązać nowe znajomości, znaleźć miłość, sympatycznie spędzić czas i zaspokoić potrzebę rozrywki.
Czytaj więcej
Jakim kochankiem jest każdy znak zodiaku?
27.08.2022, 00:57
Życie seksualne jest podstawowym filarem ludzkiej egzystencji, a odpowiednie dopasowanie erotyczne partnerów jest niebywale ważne na każdym etapie relacji partnerskiej. Jak łatwo można się domyśleć, brak dopasowania psychicznego i fizycznego może zniszczyć najlepiej rokujący związek i prowadzić do szeregu niekorzystnych skutków, jak brak współżycia seksualnego, oddalenie emocjonalne partnerów, zdrady i ostatecznie definitywny rozpad związku.
Czytaj więcej